Skip to main content

Hakkımızda

HappyCoderz , birbirinden zıt ama bir o kadar da aynı kafadan olan iki geliştiricinin, tecrübelerini, karşılaştığı problemlerin çözümlerini, ah biri de tutorial yapmamışki bu konuya dedikleri konuların derslerini, canları sıkıldığında gel ortak proje yapalım dedikleri projenin başlangıç aşamasından bitiş aşamasına kadar tüm sürecinin paylaşıldığı bir geliştirici blogudur.

Biraz can sıkıntısı, biraz paylaşmak , biraz öğrenmek…

Yeni insanları tanımak, onların beyinlerine dokunabilmek ve onlara yardımcı olabilmek…

Çayını içebileceğimiz dostluklar kurmak, çayımızı içerken NodeJS den konuşmaya başlayıp, React Native ile uygulama geliştirme konusu ile konuşmayı sonlandırabilmek…

Buram buram amatörlük kokan blogumuzda çok yararlı başlıklar bulabileceğiniz gibi, bizim çalışmalarımız, teknoloji ile ilgili son gelişmeler, tekno-siyaset, tekno-mizah ve açık kaynak kodlu çalışmalar gibi farklı konularda da yazılar bulabileceksiniz.

Yazılarımızı beğeniyor , bizi takip ediyorsanız, bize verebileceğiniz en büyük destek yazılarımızı sosyal medyada paylaşmaktır. Bir de bizlere arada sırada 2 bardak kahve ısmarlayarak da motive olmamızı sağlayabilir ve sizler için daha yararlı içerikler oluşturmamız adına bizi bizi teşvik edebilirsiniz.

Eğer sen de bir Happy Coder olmak ve blogumuzda yazılarını , derslerini, tecrübelerini paylaşmak istiyorsan aşağıdaki iletişim formundan bize bir mesaj bırakabilirsin.